dubbelepoort & looppoort afgeleverd en gemonteerd

Hekwerk & Partners heeft bij een project in Utrecht een Artifence dubbele poort en één looppoort gemonteerd in een antracietgrijze kleur (RAL7016). De dubbele poort is geautomatiseerd, dus de klant kan van een afstand de poort openen. De dubbele poort is 110 cm hoog en 500 cm breed.
Een Artifence hekwerk is onder andere geschikt voor uw terrein of inrit. Het hekwerk zorgt voor bescherming tegen indringers en geeft daarentegen de uitstraling van een modern design hekwerk.
Welk type hekwerk of poort past het beste bij uw wensen of bij uw erfafscheiding?
Hekwerk en Partners is de specialist op het gebied van dubbelstaafmat hekwerken, modern sierhekwerk en poorten. Ons deskundig personeel helpt u graag verder met het bedenken en/of meedenken van uw toekomstige erfafscheiding.
Bij ons vraagt u vrijblijvend een offerte aan. Door bij deze aanvraag een eenvoudige schets mee te sturen kunnen wij de offerte direct compleet op maat bij u aanleveren.
Wilt u toch liever de offerte eerst even bespreken? Bel dan met 085-1305711.